nowoczesne biuro rachunkowe

wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres usług

profesjonalne wsparcie


O firmie

Biuro Rachunkowe KLABOR Sp. z o.o. powstało w Warszawie w listopadzie 2021, a z początkiem 2022 roku w pełni rozpoczęliśmy działalność gospodarczą podejmując współpracę z wieloma Klientami.

Nasze biuro rachunkowe prowadzone jest przez doświadczonych księgowych z licencją Ministerstwa Finansów oraz specjalistycznym wykształceniem zdobytym na renomowanych, warszawskich uczelniach, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami z zakresu księgowości, rachunkowości, podatków i obsługi kadrowo-płacowej, w pełni dostosowanymi do potrzeb współczesnego Klienta biznesowego. Współpracujemy z biznesem każdej wielkości - od jednoosobowych działalności gospodarczych, poprzez małe i średnie firmy, aż po duże przedsiębiorstwa.

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 (po uzgodnieniu spotkania również 17:00-20:00)


Zarząd


Joanna Tryburcy
Doświadczona księgowa z 21 - letnim stażem z licencją Ministerstwa Finansów, posiadająca ukończone Studium Doradcy Podatkowego.

Klaudia Boruc
Magister Finansów i Rachunkowości, absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, dysponująca wieloletnim stażem w biurze rachunkowym na stanowisku samodzielnej księgowej.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 608 515 743

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Biuro rachunkowe KLABOR Sp. z o.o prowadzone jest przez doświadczonych księgowych z licencją Ministerstwa Finansów oraz wykształceniem zdobytym na renomowanych uczelniach.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu księgowości, rachunkowości, podatków i obsługi kadrowo - płacowej, a także szeroki wachlarz usług dodatkowych.

Dla nowych Klientów na dobry początek współpracy oferujemy dwa pierwsze miesiące usług rachunkowych i księgowych całkowicie GRATIS!

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.